Працівники закладів культури Краматорського району та «Культурний Десант» організували спільний виступ на підтримку бойового духу українських воїнів

Дата: 01.05.2023 15:46

«Вже на третій день повномасштабного вторгнення рф народився рух митців «Культурний Десант», набравши обертів влітку 2022-го. Ініціатива, очільником якої став співак і військовослужбовець Коля Сєрга, спрямована на коригування морально-психологічного стану і підняття бойового духу українських воїнів.

Працівники культури Черкаської громади долучилися до культурного десанту та виступили разом з музикантами оркестру військового інституту Київського національного університету імені Т. Шевченка для наших захисників.
Дякуємо організаторам за чудову можливість підтримати тих, хто боронить Україну!

Наша зброя — мистецтво і любов до власної культури!», Черкаська селищна військова адміністрація