Дата: 26.04.2023 15:19

На території Святогірської громади поновили свою роботу бібліотеки «Бібліотека-філія Святогірська» та «Бібліотека-філія Тетянівська». Бібліотечні заклади приймають користувачів, залучають малечу до читання, проводять виставки, майстер-класи, беруть активну участь в заходах громади. А на території Казкового Лісу в місті Святогірськ розташована «Лісова бібліотека», це маленький дерев’яний будиночок з книжками, де мешканці у вільному доступі не лише можуть взяти літературу, а принести і залишити там.