Засіданні круглого столу на тему «НЕРУХОМІ ЖЕРТВИ УРБІЦИДУ. КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА. ВТРАТИ, ВІДНОВЛЕННЯ, ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ»
18 квітня начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Міляновська взяла участь у засіданні круглого столу на тему «НЕРУХОМІ ЖЕРТВИ УРБІЦИДУ. КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА. ВТРАТИ, ВІДНОВЛЕННЯ, ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ». Захід був організований управлінням культури і туризму Донецької облдержадміністрації, КЗ «Донецький обласний краєзнавчий музей», КЗ «Адміністрація державного історико-архітектурного заповідника у м. Святогірську».
Спікерами заходу розглядалися два важливих питання:
«Руйнація та відновлення об’єктів культурної спадщини», «Очищення публічного простору від маркерів колонізації України». Головний меседж засідання круглого столу - обговорення та напрацювання концепцій щодо відновлення об’єктів культурної спадщини Донецької області, напрацювання методів переосмислення пам’яток, очищення публічного простору від об’єктів, що є відображенням імперських та комуністичних наративів та виявлення об’єктів культурної спадщини, що відображають українську ідентичність.