На базі центру підтримки ВПО Краматорського району МиРазом (м.Дніпро) напередодні свята Великодня відбувся інтерактив "Сімейна писанка"

Дата: 13.04.2023 20:18

Майстрині Донецького обласного художнього музею разом з малечею та їх матусями створили власні писанки з традиційним українським орнаментом. Підтримати Великодні посиденьки завітала заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна.

Такі заходи -  чудова можливість доторкнутися до традиційної української народної культури, а також дізнатися про зміст закодованих символів та особливості писанкового розпису восковою технікою.

Другий рік поспіль свято Великодня ми відзначаємо далеко від рідних домівок, не в повному колі рідних та близьких, проте маючи підтримку влади та активній роботі осередків підтримки внутрішньо переміщених осіб з Донеччини ми маємо можливість в дружньому колі продовжуємо давні традиції наших пращурів та вносимо свій внесок у розвиток української культури.