У Краматорському районі дитина без батьківського піклування знайшла нову родину

Дата: 10.04.2023 15:00

Сьогодні на засіданні комісії з питань захисту прав дитини прийнято рішення щодо влаштування дитини до дитячого будинку сімейного типу, що функціонує у в одній з громад району. Засідання відбулося за участі першого заступника голови райдержадміністрації Вікторії Набокової, начальника служби у справах дітей Вікторії Савон, а також членів комісії та батьків вихователів.

У житті буває багато ситуацій, коли діти з різних причин залишаються без батьків. Держава визначила важливе завдання - забезпечити належні умови для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це стало поштовхом для розвитку різних форм сімейного виховання. В Україні активно діють та постійно розвиваються такі з них, як прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу.

Щира вдячність і низький уклін усім родинам, які навіть під час воєнного стану в країні беруть на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування!