До відома сільськогосподарських виробників

Дата: 05.04.2023 16:18

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Уряду Японії реалізує програму з надання гуманітарної допомоги у вигляді насіння кукурудзи та соняшника, яка спрямована на підтримку сільськогосподарських виробників під час весняної посівної кампанії у 2023 році.

У межах цієї програми насіння буде розподілено у дев'яти постраждалих від війни областях України, а саме: Чернігівській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Сумській та Запорізькій.

Програма орієнтована на сільгосптоваровиробників, які зареєстровані у ДАР https://www.dar.gov.ua як юридичні особи або фізичні особи-підприємці та фізичні особи, які мають зареєстровані сільськогосподарські угіддя площею від 10 до 200 гектарів.

Подати заявку на отримання насіння кукурудзи та соняшника необхідно через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 12 квітня 2023 року.

Корисна інформація:

• Контакт-центр ДАР: +38 044 339 9215; support@dar.gov.ua.

• Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО):

+38 099 090 7582; +38 068 318 0943; UA-Feedback@fao.org.