26 березня - День Національної гвардії України

Дата: 26.03.2023 10:07

Сьогодні відзначаємо День Національної гвардії України – свято нацгвардійців, які щодня захищають права, життя українців, законні інтереси держави та суспільства.

Роками вони є головною ланкою в ланцюгу оборони нашої держави від загарбника, що не дає ворогу здолати Україну. Примножуючи славу і місць нашої країни, Національна гвардія захищає не тільки наші життя та майбутнє наших дітей, а й честь України, суверенітет, територіальну цілісність.

Глибоко шануємо тих, хто зустрічає цей день на передовій та бойових позиціях в усіх регіонах України. Низько вклоняємося всім, хто віддав своє життя за встановлення миру і спокою на рідній землі.

Слава Україні! 🇺🇦