Оперативна ситуація по області станом на ранок 13 березня

Дата: 13.03.2023 10:15

На Донецькому напрямку росіяни обстріляли Курахове і завдали авіаракетних ударів по Ласточкиному та Красногорівці Очеретинської громади — без жертв. Зранку росіяни тричі обстріляли Авдіївку з артилерії, у тому числі касетними боєприпасами, а також завдали ааіаракетного удару по території АКХЗ.

На Горлівському напрямку 4 людини поранено в Бахмуті — відомо про пошкодження 3 багатоповерхівок та адмінбудівлі. У Костянтинівці поранено 1 людину, пошкоджено 12 приватних та 4 багатоповерхових будинків. Зранку відбувся обстріл Никифорівки Соледарської громади, гучно було на околицях Часовоярської та Торецької громад.

На Лисичанському напрямку зруйновано будинок у Зарічному Лиманської громади, пошкоджено будинки у Сіверську та населених пунктах громади.

Всього за добу росіяни поранили 7 жителів Донеччини.

#StopRussia