Оперативна ситуація по області станом на ранок 3 березня

Дата: 03.03.2023 09:40

На Волноваському напрямку під обстрілами Вугледар та Богоявленка — без жертв.

На Донецькому напрямку в Очеретинській громаді пошкоджено 3 будинки в Тоненькому; Сєверне зазнало авіаракетного удару, Кам'янка — артобстрілу, Красногорівка — обстріляна з артилерії і танків. Авдіївка за ніч тричі потрапляла під артобстріли — влучання по території трьох вулиць та промзоні. На ранок відбувся артобстріл по житловому кварталу і авіаракетний удар по території АКХЗ.

На Горлівському напрямку у Бахмуті пошкоджено 18 багатоповерхівок та приватний будинок, поранено 1 людину. Ще 1 людина поранена у Залізному Торецької громади. У Костянтинівській ТГ пошкоджено 3 будинки: у Костянтинівці, Іванопіллі та Диліївці. 14 будинків пошкоджено у Васюківці Соледарської ТГ.

На Лисичанському напрямку у Переїзному Званівської ТГ зруйновано 3 будинки і 10 пошкоджено. Пошкоджено декілька приватних будинків у Сіверську, зафіксовано 7 прильотів по Торському і Зарічному Лиманської громади.

Всього за добу росіяни вбили 2 жителів Донеччини, поранили ще 5.

#StopRussia