Оперативна ситуація по області станом на ранок 2 березня

Дата: 02.03.2023 09:39

На Донецькому напрямку росіяни активно стріляли в Очеретинській громаді: у Ласточкиному пошкоджено 2 будинки та адмінбудівлю, в Орлівці — будинок, крамницю і церкву. Зранку відбулися авіаракетні удари по Ласточкиному та Сєверному. Періодичні артобстріли зафіксовано у Мар'їнській громаді — у Мар'їнці, Красногорівці, Новомихайлівці те Георгіївці. В Авдіївці протягом ночі були поодинокі прильоти по старій та центральній частинах міста.

На Горлівському напрямку 1 людина поранена у Бахмуті, пошкоджень зазнали житлові будинки та крамниця. Пошкоджено будинок у Нью-Йорку, зафіксовано обстріл околиць Часовоярської громади. У Соледарській громаді під обстрілами опинилися Дубово-Василівка та Оріхово-Василівка, Васюківка, Федорівка і Роздолівка.

На Лисичанському напрямку гучно було у Сіверську — там пошкоджено будинки на 4 вулицях. Зафіксовано 12 прильотів по Торському і Зарічному Лиманської громади, а також обстріли околиць Званівської громади.

#StopRussia