Оперативна ситуація по області станом на ранок 27 лютого

Дата: 27.02.2023 09:56

Двох ракетних ударів зазнав Мирноград – за попередньою інформацією, росіяни використали ракети С300, пошкодили 4 приватні будинки та стадіон. За попереднми даними, минулося без жертв.

На Волноваському напрямку під обстрілами Вугледар, Новоукраїнка та Богоявленка.

На Донецькому напрямку обстріли Курахівської ТГ: 1 людина поранена і 4 будинки пошкоджено у Гірнику; у Гострому пошкоджено будинок і крамницю, ще 1 будинок пошкоджено в Курахівці.

Вночі зафіксовано обстріли Мар’їнської та Очеретинської громад.

В Авдіївці протягом ночі були поодинокі прильоти, а зранку — 2 масовані обстріли по житловій та промисловій зонах.

На Горлівському напрямку поранено 1 людину і пошкоджено 3 будинки в Костянтинівці, ще 1 будинок пошкоджено в Предтечиному.

У Бахмуті впродовж доби пошкоджено 9 багатоповерхівок і дитсадок. 6 будинків пошкоджено у Васюківці Соледарської ТГ.

На Лисичанському напрямку зафіксовано обстріли Сіверська та околиць громади.

#StopRussia