Оперативна ситуація по області станом на ранок 21 лютого

Дата: 21.02.2023 10:05

На Донецькому напрямку без жертв серед цивільних. Курахівська ТГ зазнала 4 обстрілів: у Гострому зруйновано приватний будинок, у Курахівці пошкоджено багатоквартирний будинок. В Очеретинській ТГ зруйновано будинок у Ласточкиному, є влучання з Градів по території Красногорівки та Веселого. Під інтенсивними обстрілами Мар’їнка, Катеринівка, Максимільянівка та Єлизаветівка Мар’їнської ТГ. Вночі росіяни обстріляли околиці Авдіївки з Градів.

На Горлівському напрямку 2 людини вбито в Бахмуті. Ще 1 людина загинула і 2 поранено в Іванопіллі Костянтинівської ТГ, пошкоджено 5 будинків і крамницю. Часів Яр зазнав обстрілу з Градів, пошкоджено житловий будинок і котельню. Гучно було в Соледарській ТГ.

На Лисичанському напрямку зруйновано приватний будинок у Сіверську, зафіксовано обстріли на околицях Серебрянки.

Всього за добу росіяни вбили 3 жителів Донеччини, поранили ще 5. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia