#ЦеПроСвободу #Бути_гідним

Дата: 20.02.2023 00:58

Сьогодні згадуємо Небесну Сотню, як перших героїв російсько-української війни. Адже у 2014 році вони перемогли у бою, бо не дозволили путіну знищити Україну руками Януковича. І то була перша перемога у цій війні.

Кожен з них мав своє життя, професію; вони були різного віку, з різних куточків України та світу, різної національності та віросповідання. Але найвищою цінністю для них була любов до Батьківщини та боротьба за незалежність.

Дев’ять років потому ми продовжуємо боротьбу за свободу, яку розпочали майданівці.

Пам’ятаймо тих, хто поклали свої життя за Україну і наше майбутнє.

Дізнавайтеся більше про кожного з 107 Героїв https://www.maidanmuseum.org/uk/storinka/nebesna-sotnya-0

#ГероїНебесноїСотні