Оперативна ситуація по області станом на ранок 17 лютого

Дата: 17.02.2023 10:17

На Волноваському напрямку під обстріли потрапили Вугледар, Новоукраїнка та Пречистівка – без жертв.

На Донецькому напрямку найбільше постраждала Мар’їнська громада: під вогнем Мар’їнка, Красногорівка і Катеринівка. Протягом ночі були поодинокі прильоти по Авдіївці, а на світанку росіяни обстріляли Первомайське Очеретинської громади – без постраждалих.

На Горлівському напрямку 5 людей загинуло і 9 поранено в Бахмуті. У місті пошкоджено 10 багатоповерхівок, 3 приватні будинки та адмінбудівлю. У Соледарській громаді під обстрілами Федорівка і Роздолівка, гучно було у Часовоярській і Торецькій громадах.

На Лисичанському напрямку пошкоджено 2 будинки у Лимані. Декілька приватних будинків пошкоджено у Сіверську, 1 будинок зруйновано у Серебрянці. Під обстріл потрапила Святогірська громада: люди та інфраструктура не постраждали.

Всього за добу росіяни вбили 5 жителів Донеччини, поранили ще 10.

#StopRussia