Очільник Краматорського району Андрій Панков вшанував пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 10:26

Покладання квітів відбулося у Слов’янську, разом із начальником міської ВА Вадимом Ляхом.

«Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування. Ми в глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю полеглих воїнів. Вдячні тим, хто живе поряд з нами.Дякуємо всім представникам іноземних країн, які поповнюють лави наших захисників у боротьбі з рашистським окупантом.  Віримо, що правда і добро неодмінно переможуть саме завдяки єдності та консолідованості», зазначає голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков.