Оперативна ситуація в області станом на ранок 9 лютого

Дата: 09.02.2023 09:12

Близько півночі росіяни обстріляли з артилерію відносно віддалену від фронту Гродівську громаду – у Новоекономічному є 1 поранений, пошкоджено церкву. Під обстріл потрапили й околиці Краматорська – пошкоджено територію підприємства.

На Волноваському напрямку 2 будинки пошкоджено у Богоявленці Вугледарської громади; ракетним ударом пошкоджено будівлю у Багатирі.

На Донецькому напрямку 5 обстрілів у Курахівській громаді. Найбільше постраждало Новоселидове: пошкоджені дитсадок, амбулаторія, будинок сімейного дозвілля, житловий будинок та підприємство. Також під вогонь потрапили околиці Курахового і Трудового – на щастя, без жертв.

На Горлівському напрямку росіяни завдали ракетного удару по Костянтинівці та двічі обстріляли з артилерії Іванопілля – у селі пошкоджено будинок і склад. У Нью-Йорку пошкоджено 9-поверхівку.

На Лисичанському напрямку пошкоджено житлову двоповерхівку у Сіверську – ніхто не постраждав.

#StopRussia