Оперативна ситуація по області станом на ранок 24 січня

Дата: 24.01.2023 11:02

Напередодні вдень росіяни завдали ракетного удару по Краматорську — поцілили у промислову зону. Також пошкоджено приватний будинок — ніхто не постраждав. Ще одна ракета влучила в школу в Іверському Новодонецької громади.

На Волноваському напрямку росіяни завдали 5 ракетних ударів по Великоновосілківській громаді: 4 по Розливу і 1 по Багатирю. У Багатирі пошкоджено будинок. Крім иого, зафіксовано обстріли Вугледара, Новоукраїнки та Богоявленки — без жертв.

На Донецькому напрямку гаряче було в Авдіївці: місто зазнало 5 артобстрілів та 6 обстрілів із Градів.

1 людина поранена у Кураховому. У Мар'їнській та Очеретинській громадах — періодичні обстріли, без постраждалих.

На Горлівському напрямку напередодні ввечері 1 людина загинула і 2 поранено у Часовому Яру. Ще 1 людина загинула у Парасковіївці Соледарської громади — у селі  школу. У Бахмуті пошкоджено будинок.

На Лисичанському напрямку близько 20 прильотів у Лиманській громаді.

#StopRussia