Оперативна ситуація по області станом на ранок 22 січня

Дата: 22.01.2023 12:06

На Волноваському напрямку зафіксовано артобстріли Вугледара та околиць міста — без жертв.

На Донецькому напрямку росіяни активно стріляли по Авдіївці: напередодні ввечері здійснили 2 обстріли з Градів, вночі тривали хаотичні артобстріли, а на ранок місто зазнало масованого артобстрілу. Наслідки встановлюємо. Також вночі відбувалися періодичні обстріли Мар'їнської громади — без жертв.

На Горлівському напрямку пошкоджено будинок у Бахмуті. Напружена ситуація в Соледарській громаді — тривають обстріли Парасковіївки та околиць Соледара.

На Лисичанському напрямку гучно було у Сіверській та Званівській громадах — без постраждалих.

Всього за добу росіяни поранили 2 жителів Донеччини. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia