Оперативна ситуація по області станом на ранок 31 грудня

Дата: 31.12.2022 14:49

Вночі та зранку росіяни продовжували стріляти по містах Донеччини.

На Донецькому напрямку поодинокі обстріли відбувалися у Мар'їнці та на околицях Очеретинської громади. Дві людини дістали поранення у Дальньому Курахівської громади — у селі пошкоджено приватні будинки та господарчі споруди.

На Горлівському напрямку росіяни завдали ракетного удару по Костянтинівці — пошкодили транспортне підприємство та приватний будинок, без постраждалих. Обстріли зафіксовано на околицях Торецької і Соледарської громад.

На Лисичанському напрямку 1 людина загинула і 1 поранена у Діброві Лиманської громади. Сам Лиман зазнав 3 ракетних ударів — знищено 2 будинки, пошкоджено будівлі підприємства. За попередньою інформацією, у місті є один поранений. Крім того, під вогонь потрапило Переїзне Званівської громади — без жертв.

#StopRussia