Відбувся захід з підведення підсумків роботи напрямку соціально-гуманітарної сфери за 2022 рік

Дата: 28.12.2022 22:10

Сьогодні під головуванням заступниці голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної відбувся захід з підведення підсумків роботи напрямку соціально-гуманітарної сфери за 2022 рік. Під час заходу були розглянуті питання проведення евакуації населення з небезпечних районів області, забезпечення соціального захисту населення, організації освітнього процесу та плани на наступний рік.

Представники органів місцевої самоврядування та працівники соціально-гуманітарної сфери отримали почесні державні нагороди та відзнаки Донецької облдержадміністрації, зокрема за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону, активну громадську діяльність першого заступника голови Краматорської райдержадміністрації Вікторію Набокову  нагороджено почесною відзнакю Донецької облдержадміністрації.