Голова Краматорської РДА, начальник РВА Андрій Панков взяв участь у нараді під головуванням очільника Донеччини Павла Кириленка.

Дата: 15.12.2022 13:33

Після обговорення нагальних питань щодо життєдіяльності та безпекової ситуації в регіоні було презентовано обласну акцію з підтримки дітей Донеччини  «Марафон добрих подій».

«Незважаючи на те, що нашим дітям випало зростати в часи війни, ми аж ніяк не можемо залишити їх без свята. Врятувати дитинство — це теж частина нашого спротиву росіянам.

До Марафону добрих подій, який триватиме з 19 грудня до 13 січня, залучені театри, культурні заклади та гуманітарні штаби у 8 областях України — всього в їхніх стінах відбудеться понад 50 подій, у яких зможуть взяти участь близько 20 тисяч дітей з Донеччини. Відвідування — безкоштовне, а всі гості отримають подарунки.

Подарунки отримають і всі діти, які залишаються на Донеччині — їх, за нашими підрахунками, 42 381.

Діти заслуговують на свято і на дитинство. Особливо — під час війни.», зазначив очільник Донеччини.