Оперативна ситуація по області станом на ранок 15 грудня

Дата: 15.12.2022 11:09

Вночі та вранці росіяни стріляли на різних ділянках вздовж всієї лінії фронту.

На Волноваському напрямку періодичних артобстрілів зазнавав Вугледар — пошкоджено 3 будинки, без постраждалих.

На Донецькому напрямку без жертв, однак є руйнування. У Курахівській громаді під обстріли потрапили Курахове, Веселий Гайті Трудове — пошкоджено 1 приватний будинок. В Авдіївці вночі було два прильоти по старій частині міста, а зранку місто зазнало обстрілу з Градів по житловому кварталу.

На Горлівському напрямку найбільше цієї ночі постраждала Соледарська громада. У Роздолівці 1 людина загинула, 3 поранено, 1 будинок пошкоджено прямим влучанням. У Парасковіївці 1 людина поранена, пошкоджено 13 будинків. Також зафіксовано обстріли у самому Соледарі — там без жертв. Ще 3 людини за попередню добу поранено в Бахмуті. У місті пошкоджено будівля агроскладу.

Залишатися на Донеччині небезпечно!

Евакуюйтесь вчасно!

#StopRussia