Середній розмір допомоги по вагітності та пологах на Донеччині склав майже 370 грн в день

Дата: 24.11.2022 14:57

Ці виплати працюючим жінкам є одним із видів матеріального забезпечення, яке здійснює Фонд соціального страхування України.

В поточному році управлінням виконавчої дирекції ФССУ в Донецькій області прийнято на оплату заяви-розрахунки для фінансування допомог по вагітності та пологах на суму 76,5 млн грн. Виплати нараховано для більше ніж 1,8 тисячі застрахованих осіб за понад 206,9 тис. днів перебування у декретних відпустках.

При цьому середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах склав 369,8 грн.

Фонд нагадує, що допомога по вагітності та пологах у розмірі 100% середньої заробітної плати надається працюючим жінкам за рахунок коштів ФССУ за весь період декретної відпустки. У загальних випадках її тривалість складає 126 календарних днів (70 днів до передбачуваного дня пологів і 56 днів після пологів).

Слідкувати за станом надання матеріального забезпечення застраховані особи можуть онлайн у телеграм-каналі Фонду t.me/socialfund.