Керівництво Донеччини, Краматорського району та Слов’янської громади в День Гідності та Свободи вшанували пам'ять закатованих росіянами героїв України Володимира Рибака і Юрія Дяковського

Дата: 21.11.2022 16:23

Голова облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко, голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков, начальник Слов’янської міської військової адміністрації Валим Лях та військовослужбовці ЗСУ поклали квіти до меморіальної дошки на будівлі Слов'янського відділку СБУ — саме там окупанти облаштували катівню в 2014 році.

Україна. Незалежність. Свобода. Гідність. Це не просто слова, це те заради чого кожен українець готовий пожертвувати всім - навіть своїм життям.

Слава Вільній Україні! Слава Героям!🇺🇦