#ЖовтаСтрічка — символ опору російській окупації

Дата: 21.11.2022 09:27

Рух громадянського спротиву «Жовта стрічка» виник навесні 2022 року в Херсоні майже одразу після того, як його захопили російські війська, і швидко поширився на інші окуповані території — від Бердянська до Енергодара, від Луганська до Нової Каховки, від Криму до Донеччини.

ПОПРИ ПОСТІЙНУ ЗАГРОЗУ ЖИТТЮ, ВИКРАДЕННЯ Й ТОРТУРИ АКТИВІСТИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПІДПІЛЬНИЙ ПРОТЕСТ.

СИМВОЛОМ ОПОРУ ОКУПАЦІЇ СТАЛА ЖОВТА СТРІЧКА

На вулицях міст з'являються проукраїнські плакати та графіті, а на парканах, деревах і навіть будівлях окупаційних адміністрацій — пов'язана жовта стрічка як символ опору російській окупації.

ПІДТРИМАЙТЕ УКРАЇНЦІВ,ЯКІ ЧИНЯТЬ СПРОТИВ У ОКУПАЦІЇ

21 листопада, у День гідності й свободи долучайтеся до флешмобу «Жовта стрічка», щоб підтримати усіх українців та українок, які чинять спротив у тимчасовій окупації.

ДЛЯ УЧАСТІ
У ФЛЕШМОБІ

01

Вдягніть жовту стрічку

02

Зробіть фото або відео та розмістіть фото в соцмережах з хештегом #ЖовтаСтрічка

03

Додайте послання про те, що підтримуєте та дякуєте мужнім українцям на тимчасово окупованих територіях. Або використайте готовий текст:

#ЖовтаСтрічка — символ опору російській окупації. У День гідності й свободи я пов'язую жовту стрічку на знак підтримки незламних українців, які чинять спротив на тимчасово окупованих територіях.