Оперативна ситуація по області станом на ранок 19 листопада

Дата: 19.11.2022 11:59

На Волноваському напрямку відбувалися періодичні обстріли Вугледара — без жертв.

На Донецькому напрямку без постраждалих, однак є руйнування. У Кураховому пошкоджено будинок та літню кухню. В Авдіївці вночі зафіксовано поодинокі обстріли, а під ранок — масований артобстріл центру міста. Наслідки уточнюємо.

На Горлівському напрямку поранено жительку Бахмута, в місті пошкоджено 1 приватний будинок і 1 багатоповерхівку. Також під вогнем — околиці Торецької та Світлодарської громад.

На Лисичанському напрямку тривають масовані обстріли Торського і Зарічного в Лиманській громаді. Крім того, серед ночі росіяни обстріляли Святогірськ — за попередньою інформацією, без жертв.

Вся вільна частина Донеччини прострілюється російською зброєю — абсолютно безпечних місць у нас давно вже не лишилося.

Евакуюйтесь вчасно!

#StopRussia