Алгоритм дій на випадок ядерного удару по Донеччині відпрацювали сьогодні в онлайновому режимі

Дата: 17.11.2022 16:37

У навчаннях взяли участь очільник Донеччини Павло Кириленко, голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков, представники обласної, районної, місцевої влади та профільні фахівці.

За легендою навчань, росіяни застосували тактичну ядерну зброю проти одного з інфраструктурних об'єктів області.

Всі профільні департаменти ОВА та місцевих адміністрацій, рятувальники, поліцейські та медики повинні чітко знати, як діяти в таких умовах з урахуванням особливостей використаної зброї та погоди.

Маємо бути готові до будь-якого розвитку подій, адже загнаний щур зі свого бункера може віддати навіть найбільш божевільний наказ.

У такому випадку реагувати треба буде швидко і злагоджено: для цього і потрібні своєчасні навчання.

Якою б не була небезпека, хороша підготовка й чіткі злагоджені дії здатні максимально мінімізувати її наслідки.