Оперативна ситуація по області станом на ранок 13 листопада

Дата: 13.11.2022 09:55

Вночі росіяни били по лінії фронту та по містах у відносному тилу.

Перед північчю росіяни обстріляли Дружківку, де пошкодили кав'ярню, та Святогірськ, де снаряди прилетіли поблизу адмінбудівлі. Без жертв, обсяги руйнувань уточнюємо.

На Волноваському напрямку пошкоджено 4 будинки та ферму у Богоявленці, також під вогонь потрапили Вугледар та Павлівка. Без постраждалих.

На Донецькому напрямку ніч минула відносно тихо. Були поодинокі прильоти по старій та центральній частині Авдіївки. Наслідки встановлюємо.

На Горлівському напрямку гучно було на станції Майорськ у Світлодарській громаді.

На Лисичанському напрямку знову масові обстріли Торського і Зарічного в Лиманській громаді — кількість жертв та обсяги завданої шкоди уточнюємо.

Кожен цивільний на Донеччині — це потенційна жертва російських обстрілів.

Не наражайте себе на невиправданий ризик! Евакуюйтесь!

#StopRussia