Окупанти атакували 7 населених пунктів Донеччини – поліція фіксує вбивство цивільних і руйнування

Дата: 07.11.2022 11:19

За минулу добу російські війська здійснили 14 обстрілів. Є поранені та загиблі мирні мешканці.

Армія рф вдарила по містах Авдіївка, Бахмут, Лиман, Мар’їнка, смт Велика Новосілка, селах Карлівка, Красногорівка.

Ворог застосував проти мирного населення ракетні системи, артилерію, міномети. Знищено та пошкоджено 11 цивільних об’єктів – 9 житлових будинків, дитячий садок, склад.

Найгучніше було в Бахмуті. За добу рашисти обстріляли місто п’ять разів, вбили та поранили цивільних. Руйнувань зазнали один багатоквартирний та шість приватних будинків.

Задокументовано два ракетних удари в Лимані, є травмовані.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 188 людей, з початку обов’язкової евакуації – понад 28 300 осіб, серед них 4390 – діти, 1765 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області