Поліція Донеччини задокументувала 14 воєнних злочинів росії за добу

Дата: 06.11.2022 12:22

Окупанти здійснили вогневі атаки на 7 населених пунктів, вбили й поранили цивільних мешканців.

Постраждали міста Авдіївка, Торецьк, смт Велика Новосілка, Північне, села Карлівка, Нетайлове, Уманське.

Ворог застосував проти мирного населення РСЗВ «Ураган», «Град», артилерію.

Зруйновано та пошкоджено 21 цивільний об‘єкт – 18 житлових будинків, адміністративна будівля міської територіальної громади, господарча споруда, автомобіль.

Зафіксовано два ракетних удари по Лиману та обстріли з «Градів» міста Авдіївка. Російські снаряди поцілили в оселі мешканців. За попередніми даними, люди не постраждали.

Із РСЗВ «Ураган» та артилерії ворог атакував Торецьк, є вбиті та поранені цивільні мешканці, пошкоджено чотири оселі.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 127 людей, з початку обов’язкової евакуації понад 28 100 осіб, серед них 4363 – діти, 1759 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області