Відбудеться Всеукраїнський флеш-семінар «Виклики сьогодення: навички сучасного вчителя НУШ»

Дата: 05.11.2022 14:09

У вівторок, 8 листопада 2022 року, відбудеться Всеукраїнський флеш-семінар «Виклики сьогодення: навички сучасного вчителя НУШ».

До участі запрошують представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників і вчителів фізичної культури ЗЗСО та закладів професійної (професійно-технічної освіти), викладачів закладів вищої освіти, науковців та аспірантів.

Початок о 14:00.

Реєстрація за посиланням https://bit.ly/3T9erQK

Організаторами заходу є Міністерство освіти і науки, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН, ГО «UkraineActive», ГО «Рух Олександра Педана «JuniorS».