Мішенями росіян стали оселі, лікарня, школа та церква – поліція задокументувала 25 ударів по Донеччині

Дата: 02.11.2022 11:25

Протягом доби під обстрілами перебували 15 населених пунктів. Армія росії вбила та поранила цивільних мешканців.

Ворог випустив снаряди по містах Авдіївка, Бахмут, Вугледар, Курахове, Торецьк, Українськ, смт Велика Новосілка, Курдюмівка, Нью-Йорк, селах Времівка, Дружба, Іванопілля, Карлівка, Максимільянівка, Павлівка.

Окупанти вели вогонь із ракетних систем, РСЗВ «Град», артилерії, мінометів. Зруйновано та пошкоджено 36 цивільних об‘єктів, 24 з них – житлові будинки.

Рашисти вдарили з «Градів» по Торецьку, пошкоджено багатоквартирний будинок та об’єкти інфраструктури, інформація про поранених не надходила.

З реактивної артилерії російські військові продовжують знищувати Бахмут. Є жертви, руйнувань зазнали багатоповерхівка та 6 приватних будинків.

Внаслідок ворожих атак маємо поранених в Авдіївці, Максимільянівці, Дружбі та Павлівці.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 138 людей, з початку обов’язкової евакуації понад 27 400 осіб, серед них 4262 – діти, 1691 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області