У Лимані відновлено роботу банкомату та відділення ще одного банку

Дата: 28.10.2022 15:26

Крок за кроком повертаються до нормального українського життя звільнені території нашої області. Ще один банк відновлює роботу мережі банківського обслуговування на деокупованій Донеччині

27 жовтня, як повідомляють у ПриватБанку, відновили роботу відділення та банкомату у місті Лиман Донецької області за адресою: вул. Привокзальна,36.

Відділення працює, незважаючи на перебої з інтернетом та відключення електроенергії по вівторках і четвергах з 10-00 до 16-00. Усі клієнти можуть отримати не тільки банківське обслуговування та спілкування, але й за потреби підзарядити свій телефон.

Лиман це перше звільнене місто Донеччини, де стало можливим відновити роботу банківського обслуговування, наголошують у цьому державному банку.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація