Оперативна ситуація по області станом на ранок 23 жовтня

Дата: 23.10.2022 11:40

Вночі росіяни вели обстріли на різних ділянках фронту від Авдіївки до Лимана.

На Донецькому напрямку найбільше постраждала Авдіївка – протягом ночі росіяни 6 разів обстріляли місто із артилерії та РСЗВ. Інформація про постраждалих наразі не надходила, обсяги руйнувань встановлюємо.

На Горлівському напрямку під обстріли потрапили Бахмутська, Соледарська і Торецька громади. Бахмут зазнав обстрілу вдосвіта – росіяни поцілили у розважальний заклад, також пошкоджено приватний будинок. У Соледарській громаді пошкоджено 3 будинки у Парасковіївці – без жертв. У Торецькій громаді росіяни обстріляли Курдюмівку – вбили щонайменше 1 людину, пошкоджено 2 будинки.

На Лисичанському напрямку тривають масовані обстріли Лиманської громади – під вогнем переважно Торське та Зарічне, також було два прильоти по Лиману. У громаді загинула 1 людина.

Залишатися на Донеччині небезпечно!

Евакуюйтесь вчасно!

#StopRussia