Поліцейські Донеччини фіксують наслідки 20 російських обстрілів – вбито мирних жителів

Дата: 20.10.2022 11:23

Упродовж доби армія рф зруйнувала та пошкодила 15 цивільних об’єктів – оселі та інфраструктуру. Є загиблі та поранені.

Окупанти вдарили по 9 населених пунктах - містах Авдіївка, Бахмут, Сіверськ, Часів Яр, смт Велика Новосілка, селах Бердичі, Карлівка, Хромове, Іванград.

Рашисти знищували Донеччину артилерією, РСЗВ «Град», мінометами.

Зруйновано та пошкоджено 7 житлових будинків, музичне училище, сільськогосподарське підприємство, сільгосптехніка, гаражі, автомобілі.

Найбільших обстрілів зазнав Бахмут. Окупанти відкривали вогонь по місту 6 разів. Задокументовано удар по селищу Зарічне Лиманської громади, який стався в ніч на 19 жовтня. Від ворожого мінометного обстрілу загинула людина.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 269 людей, з початку обов’язкової евакуації понад 25 000 осіб, серед них 3942 – діти, 1450 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області