Павло Кириленко: Прошу мінімізувати використання електрики з 7 до 23 години – це питання державної ваги

Дата: 19.10.2022 22:32

УВАГА! Завтра, 20 жовтня, по всій Україні будуть введені обмеження на постачання електроенергії.

Сьогодні росіяни знову завдали шкоди нашій енергетичній інфраструктурі – можливості генерації електрики обмежені.

- Прошу всіх мінімізувати використання електрики завтра з 7 до 23 години. Якщо цього не зробити, існує високий ризик спричинити тимчасові відключення, - наголошує начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. - Закликаю жителів Донеччини до громадянської відповідальності! Обмежити споживання електрики завтра – це питання державної ваги!

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація