Окупанти атакували 7 населених пунктів Донеччини – поліція фіксує вбивство цивільних і руйнування

Дата: 16.10.2022 11:32

За минулу добу російські війська здійснили 17 обстрілів . Є поранені та загиблі мирні мешканці. Армія рф вдарила по містах Авдіївка, Бахмут, Торецьк, Костянтинівка, Часів Яр, селах Карлівка, Орлівка.

Ворог застосував проти мирного населення РСЗВ «Ураган», «Град», ракети, артилерію та танки.

Знищено та пошкоджено 20 цивільних об’єктів – 14 житлових будинків, дитячий садок, медичний заклад, територію підприємства харчової промисловості, автомобілі, гараж.

Від ворожої артилерії продовжує потерпати Бахмут. За добу окупанти п’ять разів обстріляли місто, вбили та поранили цивільних. Внаслідок ворожих влучань пошкоджено 11 приватних осель.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 220 людей, з початку обов’язкової евакуації – понад 24 000 осіб, серед них 3813 – діти, 1326 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області