Убиті й травмовані цивільні мешканці, 26 пошкоджених осель - результат воєнної агресії росії на Донеччині за добу

Дата: 15.10.2022 12:01

Окупанти здійснили 21 вогневу атаку. Поліцейські фіксують наслідки російських обстрілів в 11 населених пунктах Донеччини.

Постраждали міста Авдіївка, Красногорівка, Бахмут, Торецьк, смт Очеретине, села Дружба, Карлівка, Ласточкине, Максимільянівка, Соловйове, Хромове.

Ворог застосував РСЗВ «Град» та артилерію. Зруйновано та пошкоджено 30 цивільних об‘єктів, з них 26 – приватні будинки.

Сьогодні близько 7:30 російські війська вдарили по Костянтинівці, руйнувань зазнали господарчі споруди підприємства та колишня будівля профілакторію.

Крім того, зафіксовано ракетні удари по місту Красногорівка та селу Максимільянівка. Російські снаряди поцілили в оселі мешканців, є поранені.

Артилерію окупанти накрили Бахмут. Внаслідок влучання ворожих снарядів пошкоджено 17 приватних будинків, є загиблі та поранені.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 294 людини, з початку обов’язкової евакуації понад 23 800 осіб, серед них 3776 – діти, 1290 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області