Поліція Донеччини задокументувала 23 порушення законів та звичаїв війни

Дата: 14.10.2022 11:22

Упродовж доби російські війська обстріляли 11 населених пунктів. Ворожі снаряди травмували цивільних мешканців і зруйнували оселі.

Окупанти вдарили по містах Авдіївка, Бахмут, Красногорівка, Торецьк, Часів Яр, Костянтинівка, смт Очеретине, селах Бердичі, Дружба, Карлівка, Новий Комар.

Армія рф атакувала мирне населення з ракетних систем та артилерії.

Знищено та пошкоджено 20 цивільних об‘єктів – 15 житлових будинків, шахта, технікуми, приміщення гірничо-рятувальної частини.

Вдень російська війська накрили вогнем Красногорівку. Пошкоджено 6 приватних будинків, є поранені.

Під артилерійським обстрілом майже весь день перебував Бахмутський район. Внаслідок влучань ворожих снарядів пошкоджено вісім приватних та один багатоквартирний будинок, об’єкти інфраструктури. Травмовано місцевих мешканців.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 190 людей, з початку обов’язкової евакуації понад 23 500 осіб, серед них 3745 – діти, 1257 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області