У Святогірську вже працює відділення Укрпошти

Дата: 13.10.2022 12:57

У визволеному від росіян Святогірську працює відділення Укрпошти, люди отримують пенсії та соціальні виплати. Про це повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. Також у місті почав працювати банкомат Ощадбанку — місцеві жителі мають змогу отримати доступ до своїх грошей.

- Підвозимо гуманітарну допомогу — поволі повертаємо визволене місто до життя, - констатує очільник області. І в той же час наголошує: "У всіх жителів Святогір'я є можливість безплатно евакуюватися до більш безпечних регіонів України. Закликаю всіх скористатися цією можливістю: зима буде холодною і довгою",

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Укрпошта запрацювала і у звільненому Лимані -  тут чотири пересувні бригади забезпечують потреби всіх жителів міста.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація