Поліцейські задокументували 31 удар росії по Донеччині

Дата: 13.10.2022 11:57

Протягом доби ворог обстріляв 13 населених пунктів. Мішенню росіян стали житлові будинки. Є вбиті та поранені цивільні мешканці.

Армія рф атакувала міста Бахмут, Авдіївка, Курахове, Торецьк, Красногорівка, Часів Яр, смт Велика Новосілка, села Опитне, Карлівка, Іллінка, Берхівка, Іванопілля, Орлівка.

Окупанти вели вогонь з артилерії, танків, РСЗВ «Град», «Ураган», мінометів.

Зруйновано та пошкоджено 24 цивільних об‘єкти – 13 житлових будинків, школа, котельня, торговельні павільйони, магазин, господарчі споруди.

П'ятнадцять ударів рашисти завдали по Авдіївці. Один із прильотів, який стався близько 8-ї години ранку, забрав життя цивільних мешканців, є травмовані. Пошкоджено багатоквартирний будинок та об’єкти інфраструктури.

З артилерії російські військові обстріляли Бахмут. Руйнувань зазнали 8 приватних будинків, господарчі споруди та гаражне приміщення.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 221 людину, з початку обов’язкової евакуації понад 23 300 осіб, серед них 3721 – діти, 1233 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області