Стало відомо, скільком мешканцям Донеччини допомогли евакуюватись минулої доби ДСНС та поліція

Дата: 12.10.2022 14:22

Триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців Донеччини, які щодня виїжджають з області в більш безпечні регіони країни. Допомогу під час евакуації надають рятувальники та поліція.

Так, тільки протягом минулої доби особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області під час евакуації на визначеному місці в м. Дружківка Краматорського району було надано допомогу 12 особам;  в Покровському районі надана допомога 101 особі, з них 14 дітей та 9 осіб з обмеженими фізичними можливостями. Крім того, з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги та автобуси було перевезено 27 осіб, з них троє дітей.

За допомогою поліції евакуйовано ще 180 людей, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація