Окупаційні війська атакували Донеччину ракетами і артилерією - поліцейські збирають докази воєнної агресії рф

Дата: 12.10.2022 11:40

Упродовж доби ворог завдав 7 ударів по житловим районам та інфраструктурі. Є постраждалі. З ранку триває масований обстріл Авдіївки з РСЗВ «Град», відомо про п’ятьох загиблих і п'ятьох поранених.

Росіяни накрили вогнем міста Авдіївка, Бахмут, Часів Яр, село Хромове. Зареєстровано також удар по смт Щербинівка, який стався в ніч на 11 жовтня. Гучно й на Лиманському напрямку.

Руйнувань зазнали школа та господарча споруда. Інформація про постраждалих і пошкодження уточнюється.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 180 людей, з початку обов’язкової евакуації понад 23 100 осіб, серед них 3678 – діти, 1226 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області