Всесвітня продовольча програма ООН підтримує цифровізацію соціальної сфери в Україні в контексті автоматизації соціального захисту ВПО

Дата: 11.10.2022 16:10

Мінсоцполітики та Всесвітня продовольча програма ООН уклали договір щодо фінансування з боку ВПП ООН модернізації Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС) для централізованої технології автоматизації процесів соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

“Завдяки благодійній фінансовій допомозі Всесвітньої продовольчої програми ООН, Мінсоцполітики отримає від розробників необхідне програмне забезпечення, модернізацію ЄІССС, що забезпечує централізоване призначення, нарахування та виплати для ВПО.

“Я вдячний за підтримку нашим міжнародним партнерам - разом цифрувізуємо соціальну сферу, робимо соціальні послуги зручними та безбар’єрними”, - зазначив Костянтин Кошеленко заступник Міністра соціальної політики України  з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Джерело: Міністерство соціальної політики України