Підтримка мешканців деокупованих територій

Дата: 03.10.2022 16:08

Сьогодні під головуванням заступника очільника Донеччини Юлії Костюніної відбулися наради з питання надання грошової допомоги цивільному населенню деокупованих територій організаціями Товариства червоного Хреста України.

У нарадах взяли участь перший заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова, начальники Святогірської та Лиманської міських військових адміністрацій, їх заступники та керівники структурних підрозділів міських рад, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Під час наради обговорено питання організації надання мешканцям деокупованих територій Святогірської та Лиманської громад допомоги від організацій Товариства червоного Хреста України та поетапне здійснення зазначених виплат; проблемні питання в організації надання послуг в соціальній та освітній сферах, забезпечення всебічної підтримки населення громад.

Органи влади на місцях забезпечать збір заяв для надання допомоги мешканцям громад у розмірі 1200 грн на одну особу.