За добу піротехніки виявили та вилучили на Донеччині 278 одиниць вибухонебезпечних предметів

Дата: 02.10.2022 18:20

Протягом минулої доби піротехніки ДСНС на території Краматорського, Волноваського та Покровського районів виявили та вилучили 278 одиниць вибухонебезпечних предметів. Обстежено на наявність ВНП 8,32 га території області, повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області.

А з 24 лютого піротехніками на території області вилучено 10239 одиниць вибухонебезпечних предметів, обстежено на наявність ВНП 341 га території, з них приданими силами і засобами ДСНС України виявлено 1096 одиниць ВНП та обстежено на наявність ВНП біля 79 га території.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація