Окупаційна армія рф обстріляла Донеччину ракетами та реактивною артилерією – є вбиті та поранені

Дата: 02.10.2022 11:30

Поліція задокументувала 32 воєнних злочини росії. Рашисти прицільно б’ють по оселях та інфраструктурі.

Ворог здійснив десять вогневих атак на Авдіївку та чотири – на Бахмут. Уражень також зазнали міста Курахове, Часів Яр, Соледар, смт Південне, Північне, Щербинівка, Курахівка, села Орлівка, Времівка, Шахтарське, Тоненьке, Карлівка, Парасковіївка, Новий Комар, Єлизаветівка, Опитне.

Знищено та пошкоджено 27 цивільних об‘єктів – 22 житлових будинки, лікарня, господарчі споруди, залізнична станція.

Минула добу під щільним вогнем окупанта перебувала Авдіївка. Внаслідок потрапляння ворожих снарядів пошкоджено медичний заклад та шість багатоквартирних будинків. Є травмовані та загиблі цивільні мешканці.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 151 людину, з початку обов’язкової евакуації понад 20 700 осіб, серед них 3363 – діти, 997 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області