2 жовтня – День працівників освіти

Дата: 02.10.2022 10:35

Шановні робітники освітньої галузі. Дорогі вчителі шкіл, викладачі вишів, технікумів, училищ. Вітаємо вас з професійним святом!

Ваша праця завжди була і є вкрай важливою для суспільства і зараз ми бачимо результати цієї наполегливої роботи. За роки незалежності ви змогли виховати ціле покоління справжніх патріотів, які шанують свою мову, історію. Ви навчали і навчаєте своїх вихованців головному предмету – як любити свою Батьківщину!

Зараз вам доводиться дуже важко: на ваших очах руйнуються школи, дитсадки та інші заклади освіти. Ваші учні вимушені покинути свої домівки та навчаються дистанційно. Але ви, як і раніше, з великою наснагою виконуєте свій обов’язок – підтримуєте дітей спільною мрією про мир на рідній землі. Терпіння вам, дорогі освітяни, здоров’я, мудрості та шани від свої учнів!

Тримаймося!
Ми – сильні!