Стартує флешмоб «Підтримай учителя» для дітей, батьків та вчителів

Дата: 29.09.2022 17:27

Команда проєкту «Підтримай дитину» організувала флешмоб «Підтримай учителя» для дітей, батьків та вчителів.

Головна мета – подякувати вчителям, які, незважаючи на війну, продовжують навчати, підтримувати вихованців і учнів, а також боронити нашу державу.

Для цього необхідно:

1. Проявити ініціативу та від серця зробити меседж (послання) всім учителям або конкретному вчителю. Це можуть бути малюнки, плакати, вироби, вірші, відео тощо.
  2. Зробити фото або відео свого послання та надіслати на електронну скриньку: pditinu@gmail.com.
  3. У листі обов‘язково вкажіть своє ім’я, з якого ви міста, що згодні на публікацію прикріплених матеріалів.

Матеріали будуть розміщені 2 жовтня на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/pditinu «Підтримай дитину».

Підтримаємо вчителів разом!

Єднаємось!