У системі ДАР стартує подання заявок на отримання рукавів для зберігання зерна

Дата: 28.09.2022 17:36

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України оголошують про початок реєстрації для отримання засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тонн.

Програма реалізується за донорської підтримки урядів Канади та Японії, а також австралійської благодійної організації Minderoo Foundation. ФАО та Мінагрополітики розповсюдять 30 000 поліетиленових зернових рукавів.

Хто може отримати підтримку?

Виробники сільськогосподарської продукції:

• юридичні особи та ФОП
  • мають у власності та / або користуванні від 100 га до 10 000 га земель с/г призначення
  • фактично обробляють землі на території України, окрім тимчасово окупованих територій.

Подання заяв на участь у Програмі здійснюється за допомогою Державного аграрного реєстру. Заходьте в свій особистий електронний кабінет, обирайте серед доступних програм підтримки "отримання гуманітарної допомоги від ФАО у вигляді тимчасових засобів зберігання сільськогосподарської продукції" та заповнюйте відповідну форму.

Строк подання заявки – до 9 жовтня 2022 року

Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок, учасники Програми отримають підтвердження про надання допомоги через ДАР, а також будуть поінформовані про адресу складу для самостійного транспортування рукавів на територію аграрного господарства.